Przekazy międzynarodowe

logo western union

Bank Spółdzielczy w Siemiatyczach posiada w swojej ofercie szybki, łatwy i dogodny sposób na przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem

Western UNION, w ramach międzynarodowej sieci placówek.

Przekazy Western UNION gwarantują:

 • NIEZAWODNOŚĆ - Dzięki numerowi kontrolnemu transakcji (MTCN) każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej.
 • SZYBKOŚĆ - Pieniądze można otrzymać po kilku minutach od chwili ich wysłania. (należy uwzględnić ewentualne różnice w strefach czasowych i godziny otwarcia punktów).
 • WYGODĘ - Klienci Western UNION mogą łatwo i bezpiecznie przekazać pieniądze do ponad 275 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie.

Wysyłanie pieniędzy

Aby wysłać pieniądze wystarczy zgłosić  się do  Banku Spółdzielczego w Siemiatyczach, wypełnić formularz "WPŁATA" oraz wpłacić kwotę przekazu i uiścić opłatę. Na formularzu powinny znaleźć się dane:

 1. Kwota przekazu
 2. Imię i Nazwisko Adresata
 3. Imię i Nazwisko Nadawcy
 4. Kraj przeznaczenia

Po otrzymaniu Numeru Kontrolnego Transmisji (MTCN) - nadawca powiadamia adresata o dokonaniu przekazu. Pieniądze będą dostępne w dowolnej agencji Western UNION po kilku minutach od momentu nadania.

Otrzymywanie pieniędzy

Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy przekazu należy zgłosić się do Banku Spółdzielczego w Siemiatyczach, wypełnić formularz "WYPŁATA" oraz okazać dowód tożsamości. Na formularzu powinny znaleźć się następujące dane:

 1. Imię i Nazwisko Adresata
 2. Imię i Nazwisko Nadawcy
 3. Numer telefonu Nadawcy
 4. Spodziewana kwota przekazu
 5. Miejsce nadania przekazu

Wypłaty przekazu tylko w walucie PLN .

Więcej informacji na stronie http://www.westernunion.com.pl pod numerem infolinii: 801 402 404

Oddział Drohiczyn, tel. 85 655 71 10

Filia Dziadkowice, tel 85 657 10 03

Filia Milejczyce, tel. 85 657 90 10

Punkt kasowy Ostrożany, tel. 517 241 464